Ben Goji

Ben Goji to młoda, autorska marka wywodząca się z Portugalii. Tworzona przez duet marzycieli, który chce tworzyć projekty, z którymi utożsamiać się mogą ludzie wolni, znający swoją wartość, otwarci na nowe i pragnący podkreślać swoją tożsamość.

Ben Goji to także lata tradycji. Flavio Resende, jeden z założycieli marki, od dziecka przyglądał się sztuce szewskiej goszczącej w jego rodzinie od pokoleń. Obserwując pracę rzemieślników nabierał szacunku to tego co jest tworzone w zgodzie z naturą. Dlatego też Ben Goji do szycia swoich butów, mimo iż są raczej nowoczesne, używa tradycyjnych szewskich technik. Buty szyte są ręcznie w Portugalii, w manufakturach zatrudniających nie więcej niż 20 pracowników. Ben Goji korzysta wyłącznie z lokalnych skór najwyższej jakości, garbowanych odczynnikami roślinnymi. Buty powstają w zgodzie z naturą i dbałością o środowisko i nasze zdrowie.

W czasach intensywnego konsumpcjonizmu i chęci posiadania coraz więcej, strategia Ben Goji jest bliska ideom Shoebedo. Sportowy styl tej portugalskiej marki podbił nasze serca, komfortem i mnogością wzorów, kolorów. Wierzymy, że także nasi wymagający klienci znajdą buty spełniające ich potrzeby.