Gwarancja i wysyłka

Gwarancja

Jeżeli z przyczyn niezależnych od użytkowania, w ciągu dwóch lat od zakupu produkt ulegnie zniszczeniu, skontaktuj się z nami. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Wspólnie ustalimy dalsze postępowanie zwrotu, wymiany bądź naprawy produktu.

Zakupy w sklepie internetowym są wygodne ale rozumiemy, że czasem wybór rozmiaru może być trudny. Jeżeli kupiłeś buty w złym rozmiarze, chętnie  wymienimy je na właściwe.

Proponowane produkty są najwyższej jakości, wykonane ręcznie z najwyższą starannością o każdy szczegół. Jeżeli jednak otrzymany produkt jest wadliwy, lub nie spełnia Twoich oczekiwań przyjmiemy jego zwrot w ciągu 14 dni od zakupu i bez śladów użytkowania.

Szczegółowe warunki zakupów znajdują się w regulaminie sklepu.

Wysyłka

Produkty przez nas proponowane są robione ręcznie, na zamówienie. Dlatego też czas oczekiwania jest dłuższy niż w przypadku masowej produkcji. Zrobimy wszystko co w naszej mocy aby zamówiony produkt dotarł jak najszybciej, nie mniej jednak informujemy, że czas oczekiwania wynosi od  około 14 dni  do maksymalnie 6 tygodni. Jeżeli zależy Ci na czasie lub chcesz wiedzieć dokładnie w jakim czasie produkt będzie gotowy, napisz do nas. Jesteśmy zawsze chętni do pomocy.

Wysyłka jest darmowa na terenie Polski.

Jeżeli chcesz abyśmy wysłali zakupy poza granice Polski, skontaktuj się z nami. Ustalimy wszelkie szczegóły i koszt wysyłki.