MAGDALENA K.

Twórczynią marki jest MAGDALENA KLAŠNJA, urodzona w Belgradzie, Serbii projektantka, kostiumolog i projektantka obuwia. Po ukończeniu studiów pracowała w filmie, teatrze, TV i sferze Fashion. Współpracowała z wieloma międzynarodowymi artystami.

Obecnie żyje w Nowym Jorku, gdzie pracuje dla marek modowych , takich jak EUGENIA KIM, DARYL K, DVF i inni. Współpracowała z ROBERT WILSON ‚s NY PRODUCTIONS przy „EINSEIN ON THE BEACH” i „ZINNIAS” OPERA.

Od 2013 r. Rozpoczęła produkcję butów damskich MAGDALENA K. Buty marki są szyte ręcznie w Serbii w 100% ze skór pochodzących z Włoch. Do butów szytych w manufakturze MAGDALENA K używana jest najlepsza, koźlęca skóra zamszowa, luksusowa, koźlęca skóra licowa łączona z najbardziej miękką skórą cielęcą, a do tego podszewki są wykonane z doskonałej skóry jagnięcej. Jednak to wszystko mało dla MAGDALENY K, aby uczynić buty najdoskonalszymi, wszystkie podeszwy wykonane ze skórzanego kruponu są ręcznie malowane na magnetyzujący kolor różowy w odcieniu magenta.

Projekty marki to kompletne portfolio czółenek, sandałów, mokasynów, balerin, botków i kozaków, niezliczone warianty kolorów, faktur i wysokości obcasów.

Kobieta projektująca dla innych kobiet myśli o wszystkim. Buty projektowane tak aby poza pięknym wyglądem były wygodne. Wkładki projektowane są zgodnie z zasadami ergonomii, dając stopie stabilne podparcie. Dlatego też wybierając nawet najwyższy obcas będziesz czuć się komfortowo.

 

W butach MAGDALENY K każda kobieta poczuje się wyjątkową, a wielowymiarowość projektów pozwala na zmianę jednej pary w wiele wariantów, w zależności od humoru.  W końcu moda to zabawa, a w najlepszym wydaniu cieszy przez długie lata.