Milenika Shoes

Gdy znajdziesz właściwe buty, kup je w każdym kolorze!

To motto pasuje do marki Milenika idealnie.

Niektóre kobiety uwielbiają nieśmiertelną klasykę, inne kolorowe i modne obuwie i potrafią docenić pomysłowo skandaliczne lub skomplikowane wzory. W przypadku Milenika jedno nie musi wykluczać drugiego. Milenika  to marka, która będzie pasować do stóp jak ulał, jednocześnie dbając o kogoś o bardziej klasycznym guście chcącego umieścić nowy twist do swoich wyborów obuwniczych.

Milenika dba także o panów, proponując w swej kolekcji nietuzinkowe wzory i połączenia kolorystyczne.

Zarówno projekty damskie jak i męskie nie przejdą niezauważone. Feeria barw kusi i przyciąga oko dodając pazur nawet najprostszej, klasycznej stylizacji.

„Od szkicu do rzeczywistego wykonania butów.” to filozofia marki, która wyraźnie pokazuje artystyczne pochodzenie środowisk  młodej pary, która ją stworzyła, Milena Hrastnik, projektant obuwia i jej partner i współzałożyciel Dušana Franc Hrastnik.

Milenika to stosunkowo młoda marka, powstała w 2013 roku, dynamicznie rozwijająca się i zdobywająca świat mody jak burza min.:  wyróżnienie Vogue UK, ELLE STYLE Awords 2015.

Buty Milenika są całkowicie wykonane ręcznie ze skóry, z najwyższą dbałością o szczegóły, tak aby stworzyć buty, obcasy, które nie tylko są modne, ale również doskonałej jakości i wygodne w noszeniu, Shoebedo pokochało projekty Milenika od pierwszego wejrzenia. Jesteśmy jedynym przedstawicielem marki w Polsce i tym bardziej z dumą prezentujemy najnowszą kolekcje.