Mon Soulier

Twórcą marki Mon Soulier jest Veronique Ledrappier. Po latach pracy dla marek high fasion takich jak Radolphe Menudier, Azzaro, Maloles Veronique postanowiła stworzyć własną linię butów damskich. Pierwsza kolekcja kapsułowa powstała w 2013 roku.

Ideą Marki jest połączenie paryskiego szyku z najwyższą jakością włoskiego wykonania. Buty marki powstają w manufakturze nieopodal Mediolanu, jest to region, w którym dobry but jest niemalże świętością.

W kolekcji Mon Soulier można znaleźć spiczaste balerinki, które wysmuklają sylwetkę, klasyczne czółenka z pięknych skór licowych zamszowych czy też drukowanych we wzór pytona, a także botki i kozaki o ponadczasowych fasonach.

Dzięki dbałości o każdy szczegół i stosowanie wyłącznie najwyższej jakości skór, pochodzących od włoskich garbarzy klasyczne modele Mon Soulier tworzą bazową kolekcję butów modnych przez lata.

Kobieta Mon Soulier jest elegancka, nowoczesna, ultra kobieca i świadoma dokonywanych wyborów. Ceniąca jakość i komfort nie obojętna na to w jakich warunkach i z czego powstały produkty przez nią zakupione.

Shoebedo z dumą prezentuje kolekcję marki.